Faaliyet Alanımız

Bir “Çözüm Sağlayıcı” olarak hizmet veren Piomak Grup firmaları, endüstri ve kamu hizmetlerinin çeşitli alanlarında faaliyet gösteren işletmeler için; Anahtar teslimi tesis, komple Elektro-Mekanik, Otomasyon ve SCADA Kontrol sistemlerini başarılı bir şekilde uygulamıştır.

Piomak Otomasyon Makine A.Ş. Mayıs 1992’de; tasarım, mühendislik, yazılım, montaj ve devreye alma faaliyetleri üzerinde çalışmaya başlamış ve kendi profesyonel ekibini ve bilgi birikimini; Enerji, Petrol,Gaz, Su Dağıtımı ve Arıtma işletmelerine de yoğunlaştırmıştır.

Piomak; fizibilite ve tasarım işinden başlayıp Anahtar Teslimi Çözümlerinin teslimine kadar işletmelere verimli çözümler sunmaktadır. Piomak kendi faaliyetlerini, dört ana başlık altında gerçekleştirmektedir;

  • Anahtar teslimi tesis çözümleri, 
  • Endüstri ve kamu işletmeleri için anahtar teslimi Elektromekanik çözümler,
  • Komple Elektrik ve Otomasyon sistemleri, ve 
  • Büyük ölçekli işletmeler için, Geniş Alan Ağ (WAN) altyapısı dâhil, Telemetri ve SCADA Sistemleri.

Piomak tarafından gerçekleştirilen tüm proje aşamalarının tamamlanması için gerekli olan ekipman, donanım ve yazılım paketleri; en yüksek seviyede rekabet edebilirliği ve kaliteyi başarmak için, hem çok seçici bir tedarik zinciri hem de "Sıfır Hata" montaj prosedürlerini uygulayarak bulmaktadır.

Kendi öz pazarı Türkiye’de önemli bir konumu başardıktan sonra Piomak; faaliyetlerini Orta ve Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğuyu kapsamak üzere genişletmiştir.

İşinin "Ehli” olan Piomak, ‘‘Kaliteli Hizmetin’’ yanı sıra “Sorunsuz Çözümleri” yerine getirir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır.