Değerlerimiz

Temel ilkelerimiz: Piomak Grup çalışanları olarak başarıya, her koşul altında, yüksek etik standartlarımızdan ödün vermeden ulaşmamız gerektiğine inanırız. Bu zorlu süreç boyunca, pazarda ve toplumda birbiri ile çelişen çıkarlar oluştuğunda, üstlenilen görevi sürekli olarak gözden geçirir ve Piomak’ın en önemli varlığı olan etik değerleri lehine kararlar vererek ilerleriz.

Amacımız: Öncelikli amacımız, başarılı ve etkin projeler üretmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Taahhüdümüz altında olan işlere yönelik çözümleri geliştirirken, nitelikli personel istihdamı, zamanında tamamlanan işler ve uygun maliyetli projeler teslim etmek temel hedeflerimizdir. Bizler kaliteli hizmetlerin ve ürünlerin ödüllendirildiği, birinci sınıf tasarımların değerlendirildiği pazarlara odaklanıyoruz.

Görevimiz: Başarının sürekliliğinin, şirketin güçlü temellerini koruyarak elde edilebileceğine inanıyoruz. Ayrıca çalışmalarımızda, attığımız her adımdan önce, tüm olasılıkları objektif olarak değerlendiriyoruz. Sürekli güçlenen grubumuzun itici güçlerinden en önemlisi, şirketlerin mali yapısı olduğu kadar, deneyimli çalışanlarıdır. Biz Piomak’ta, çalışanlarımıza değer veririz. Bunun temel göstergesi de, 20 yılı aşkın süredir grup içinde yer almaktan mutluluk duyan çalışma arkadaşlarımızdır.

Sözümüz: Piomak Grup şirketleri olarak görevimizi yürütürken, korumayı taahhüt ettiğimiz en önemli hedefimiz, müşterilerimiz ve ortaklarımız ile birlikte bir “Kazan – Kazan” ortaklığı kurmaktır. Çevreyi korumak konusundaki duyarlılığımız ve insani değerlerimiz de Piomak Grubu olarak bizi biz yapan değişmez kavramlardır.

Tüm bu vazgeçilmez değerler, karar verme kavşaklarında sahip olduğumuz kılavuzumuzdur. Bu kılavuzun Piomak ismini, gücünü ve başarısını sürekli “Taçlandırdığına” inanıyoruz.

 

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır.