Hakkımızda

Her şeyin hızla değiştiği dünyamızda duraksamak, geri kalmakla eş değerdir…

Piomak Grubu, gelişen teknoloji, değişen talepler ve yükselen beklentiler doğrultusunda mühendislik ve müteahhitlik çözümleri sunmak amacıyla ilk nüvesini Mayıs 1992 tarihinde atmıştı. Piomak Grup şirketlerinin bugünkü temel faaliyetleri; tasarım, kaliteli malzeme ve donanım sağlama, kurulum ve özel projelerin inşasını kapsayan müşteri odaklı mühendislik ve yapım işlerinden oluşmaktadır. İşinin “uzmanı” olan grubun öne çıkan özelliği ise, katma değerli hizmetler sunuyor olmasıdır. Çok uluslu şirketler topluluğu olarak faaliyet gösteren Piomak Grubu, sanayi ve alt yapı sektörlerinde anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Piomak, kurulduğu günden itibaren, birikimli ve kalifiye çalışanları ile birlikte, endüstri ve işletmeler için çeşitli projelerin elektromekanik ve otomasyon sistemlerinin büyük bir özenle yüksek standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Piomak 1999 senesinde, su temini ve arıtma tesisleri konusunda anahtar teslim çözümlerini dünya çapında da uygulamak üzere Almanya, Münih'te bir firma kurmuştur.

Ana pazarı olan Türkiye’de önemli sayıda referanslara sahip olan Piomak,  2001 yılından itibaren de Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinde pek çok şirket ve kurumun çözüm ortağı olmuştur. Bugün Piomak Grup Şirketleri, kendi sektöründeki ciddi deneyiminin yanı sıra, yılların bilgi birikimine dayalı etkin çözümler, uzun soluklu ve saygın ortaklıklar, yüksek nitelikli çalışan ekip ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejiler sayesinde, hak ettikleri yere ulaşmışlardır.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır.